Fraud Blocker
godziny_otwarcia

Poniedziałek-piątek

8.00-23.00
godziny_otwarcia

Sobota

9:00-19:00
godziny_otwarcia

Niedziela

Na telefon
telefon

Rezerwacja bez kolejki

+48 511 681 680

OPONY

Opony nowe i używane na sprzedaż


Zajmując się wulkanizacją, zaopatrujemy się w opony nowe i używane, które oferujemy naszym klientom. Dostępne są w różnych rozmiarach i przeróżnych marek. Wystarczy przyjechać do naszego zakładu, wybrać odpowiednie, a my zajmiemy się ich założeniem.

OPONY NA KAŻDĄ PORĘ ROKU

Oferujemy szeroki wybór opon letnich, zimowych i całorocznych. Jesteśmy w stanie sprowadzić oponę w dowolnym rozmiarze, dostępną w Polsce jak i na rynku europejskim. Gwarantujemy wysoką jakość w dobrej cenie.

W naszej ofercie polecamy opony do samochodów osobowych, SUV, 4x4, dostawczych, a także opony motocyklowe w każdym przedziale cenowym. Posiadamy własny magazyn nowych opon.

Nasi klienci najczęściej korzystają z tej usługi podczas wymiany opon na zimowe lub letnie. Zaopatrujemy się w opony w jednej z największych hurtowni ogumienia w Polsce. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom atrakcyjne ceny za opony najlepszych światowych i polskich producentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie możliwe rodzaje opon do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych i przemysłowych oraz do motocykli.

W naszym zakładzie można nabyć opony używane w stanie:

  • średnim,
  • dobrym,
  • bardzo dobrym.
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi opony takich marek jak:

Michelin, Dunlop, Goodyear, Pirelli, Sava, Kormoran, Dębica, Barum, Fulda, Kleber, Bridgestone, Firestone, Hankook, Uniroyal, BFGoodrich, Riken, Continental, Viking, Dayton.Przechowalnia opon zimowych i letnich

Przechowywać należycie trzeba zarówno opony letnie, jak i zimowe. Przed złożeniem ich w wybrane i bezpieczne miejsce, należy wykonać kilka czynności zabezpieczających.


Przechowywanie opon zimowych i letnich należy poprzedzić kilkoma zabiegami. Po zdjęciu ich z kół trzeba je wyczyścić, w tym sprawdzić bieżnik, usunąć z nich osad i kamienie, zmyć błoto, sól, a następnie osuszyć. Gumy mające w sobie wilgoć mogą ulec deformacji, a nawet zniszczeniu. Zimowe opony nie powinny być wystawione na intensywne światło ani wysoką temperaturę, a magazyn, w którym się znajdują, powinien być odpowiednio wentylowany.

Przechowujemy opony letnie i zimowe w naszym magazynie w doskonałych warunkach, a następnie montujemy je na życzenie klienta. Pomieszczenie, w którym znajdują się opony jest odpowiednio wentylowane, suche i zacienione. Oddzielamy je od wszelkiego rodzaju olejów, smarów i źródeł ciepła.

Przechowalnia opon zimowych i letnich

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub zapytanie w formie elektronicznej. Przygotujemy indywidualną wycenę. Podstawowe informacje potrzebne do przygotowania oferty to rozmiar opon, przedział cenowy, marka i model samochodu. Gwarantujemy poradę specjalisty!

opoony_welcome_guy